LEAGUE OF LEGENDS (LoL) NASIL İNDİRİLİR?

LEAGUE OF LEGENDS (LoL) NASIL İNDİRİLİR?
2009’dan beri milyonlarca oyunucu tarafından oynanan ve piyasanın en iyi RPG oyunlarından denilebilecek olan League of Legends (LoL) bilgisayara nasıl indirilir?

Bildiğimiz gibi League of Legends (LoL) milyonlarca kişi tarafından oynanmakta. Biz oynamasakta çevremizde bir çok kişinin onadığı League of Legends (LoL) bilgisayarımıza nasıl indirilir? Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
Google arama çubuğuna League of Legends (LoL) veya LoL yazıp aratınız.

İlk sırada çıkan siteye tıklayınız. Zaten tam önümüzde ve sitenin sağ üstünde ücretsiz ve hemen oyna seçeneklerimiz var. İki seçenek de bizi aynı yere yönlendireceği için hangisine bastığınız fark etmez.

Ücretsiz oyna/Hemen oyna. İki seçenekten birisine tıkladığımız zaman önümüze hesap oluşturma adımları geliyor. Zaten bir hesabınız var ise ”BAŞLA” tuşunun altında bulunan ”indirmek için buraya tıkla” yazısına tıklayarak anında indirebilirsiniz. Biz hesabınızın olmadığını var sayarak hesap oluşturmayı gösteriyoruz. E-postanı buraya gir yazan yerin üstüne tıklayarak E-postanız giriniz.

E-postanızı girdikten sonra ”BAŞLA” tuşuna basarak bir sonraki adıma geçiniz. Bir sonraki adımda yaşınızı belirtmenizi istiyecek. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ”İLERİ” tuşuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirledikten sonra altta bulunan seçeneğin 1.’sini yani üsttekini onaylamak zorundasınız. 2. seçenek size kalmış.

”İLERİ” dedikten sonra bilgileriniz önünüze gelir.Kullanıcı adınızda bir sorun varsa size bildirilir. Daha farklı birşeyler deneyebilirsiniz. Hiçbir sorun olmadığında, herşey yolunda gittiğine göre ”HEMEN KATIL” butonuna basarak son adıma geçip oyunumuzu indirebiliriz.

Tam anlamıyla oyunumuzu oynamak için artık hazırız. ”WİNDOWS İÇİN İNDİR” butonuna basarak oyunumuz indirebiliriz.

”WİNDOWS İÇİN İNDİR” butonuna basdığımızda sol alt bölümde,(eğer sol altta gözükmüyor ise CTRL+J kısayolunu kullanarak indirilenler bölümüne göz atabilirsiniz) oyun kurucusunu indirmeye başlar.
66,2MB’lik bir dosya (04/02/2021 tarihine göre) indirilecek ve aşağıdaki panel karşınıza çıkacaktır. Bu panel açıldığında sağ alt bölümde oyunu indirmeye başlar. İnternet hızınıza ve bilgisayarınıza göre indirme hızı değişebilir.

Yukardaki panelin indirme işlemi bitttikten sonra önümüze çıkan ”OYNA” tuşuna basınca aşağıda gözüken panel açılır ve sol üstte bulunan ”OYNA” tuşunun orda bir yüzdelik birim (%) saymaya başlar.

Orası da %100 olduğunda oyununuzu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir